post

طراح داخلی سبز چیست؟

دیوار داخلی یک اتاق ، خانه یا دفتر عملا یک بوم سفید است. با قرار دادن برخی از آثار هنری روی آن ، می توانید به هر مکان خانه شخصیت اضافه کنید. این اثر هنری می تواند یک طراحی زیبا باشد که روی بخشی یا کل دیوار نقاشی شده است. یک مجسمه ، یک نقاشی ، یک تصویر یا یک موزاییک روی آن آویزان شده است. یا حتی نمایش هنرمندانه نوری که بر روی دیوار قرار گرفته است.

یکی از بهترین مضامین هنر تزئین دیوار ، یک موضوع گرمسیری است. این  طراحی دیوار سبز موضوع به خوبی با خانه ها ، واحدهای آپارتمان های مشترک ، اتاق های استودیو و آپارتمان ها در ساحل مطابقت دارد.

اقلام تزئینی تزئینی دیواری زیادی برای فروش وجود دارد که به یک دیوار یک موضوع گرمسیری زیبا می بخشد. در اینجا برخی از آنها وجود دارد که می توانید از طریق اینترنت سفارش دهید.

1. مجموعه هنری دیواری Palm Grove

این یک پنل دیواری دو تکه از مجموعه Palm Grove Collection است. مجموعه رزین دارای کف نخل ساگو است که با رنگ های گرم و گرمسیری از سبز نخل ، مریم گلی و بیسک سایه زده است. این قاب دارای اشکال مربع شکل ساخته شده از پوسته نارگیل مصنوعی است. قیمت یک مجموعه حدود 129 دلار است.

2. فنچ در مجسمه سازی دیوار فلزی شاخ و برگ گرمسیری

این مجسمه زیبا شامل سه شاخک گلدیان از شاخ و برگ گیاهان گرمسیری است. شاخ و برگ شامل ارکیده های رنگی پاپایا و چوب میوه برای ابعاد بیشتر است. دکور دیوار استوایی که قیمتی در حدود 94 دلار دارد ، توسط Joanne Ferrara ساخته و ساخته شده است.

3. دیوار هنر سه تکه Tropica

این مجسمه قاب دار از سه صفحه با آثار هنری خیره کننده تشکیل شده است. برگهای گرمسیری سرسبز از فلز جوش خورده با سایه های سبز ، قهوه ای و برنز تشکیل می شوند. این قاب از برنز با لحنی کهنه ساخته شده است. یک مجموعه کامل شامل یک قاب بزرگ 31 در 19 اینچی و دو قاب کوچکتر 31 در 11 اینچی است. قیمت یک مجموعه 56 دلار است.

4. پنجره مصنوعی اتاق ساحلی

حتی اگر خانه شما در مناطق گرمسیری نباشد یا در ساحل قرار نداشته باشد ، باز هم می توانید یک موضوع گرمسیری را در آن بگنجانید. قاب پنجره مصنوعی اتاق ساحل ، نمای پنجره گرمسیری از پنجره باز را تشکیل می دهد. به عبارت دیگر ، این مانند این است که از طریق یک پنجره از طریق یک اقیانوس گرمسیری نگاه کنید! این اثر هنری اصلی است و از یک پالت رنگی زیبا برخوردار است.

5. اشکال دریا

این دکوراسیون ساده اما زیبا از پوسته ناوتیلوس برخوردار است. حاشیه لحنی نقره ای است در حالی که پس زمینه دارای رنگ سبز آرام دریا است. روکش آن از اکریلیک شفاف و مقاوم در برابر پارگی است.